KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7954297
nr 795 4297
Etsningar
4 st. Gullby, Sandelin och Stig Åsberg, signerade, motivets mått: 10x8 - 20x25
Utrop:
400 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 december 2012
kl 19:30:36
200 kr
250 kr
400 kr
800 kr
500 kr
700 kr
900 kr
6
1.200 kr